Bestuur

Wanneer u meer informatie wenst over de Koninklijke Gidsenvereniging van Antwerpen, dan kan u ons steeds bereiken op het volgende adres:

Koninklijke Gidsenvereniging van Antwerpen

p/a Axel Massart

Veldkantvoetweg  98

2540  Hove

e-mail: info@kgva.be

Naam Functie Email
Frank Van De Heijning Voorzitter, Webmaster, Marketing team, Strategisch EA contact voorzitter@kgva.be, webmaster@kgva.be
Inge Heremans Secretaris secretaris@kgva.be
Axel Massart Penningmeester, verzekering, lidkaarten penningmeester@kgva.be
Dominique Osier Raadslid, productie wandelingen productcel@kgva.be
Kristel Bekers Raadslid Kristel.bekers@gmail.com
Guy De Schutter Raadslid, Operationeel EA contact carolien-guy@hotmail.com
Marleen Peelman Operationele Marketing marketing@kgva.be